Štirlicas. Moters paveikslas.

Šio tipo merginos pastebimos, įspūdingos, gražios. Į akis krinta orumas ir gera laikysena. Jų kūnas tvirtas, gražių proporcijų, ir jos puikiai jaučia savo kūno poreikius. Jos prisižiūri, palaikydamos organizmo sveikatą ir laiku pasirūpindamos tinkama priežiūra. Jos taip pat profesionaliai atinka savo išvaizdą: meistriškai dažosi, tvarkingai susišukuoja plaukus, sumaniai pasirenka drabužius, pirmenybę teikdamos kokybei ir kainai. Nepamiršta ir aksesuarų, kurie visada atrodo prestižiniai.

Šios moterys niekada neatrodo griozdiškos. Elgiasi ramiai, pasitikinčiai, oriai. Sėdi patogiai, stovi pasitempusios, jų gera judesių koordinacija. Rankos ir kojos niekada nemataruoja į visas puses, ir jos niekada nekliuvinėja už baldų.

ŠTIRLICĖS aktyvios, labai veiklios ir, galima sakyti, nenuilstančios. Tai susiję su tuo, kad jos visada puikiai įsivaizduoja darbo pobūdį ir apimtį, žino, kaip jį geriau organizuoti. Jos moka paskirstyti fizinį ir protinį krūvį, žino, kada metas ilsėtis, niekada nepersidirba iki išsekimo.

Vaikystėje tai susikaupusios, paklusnios merginos, jos žino savo pareigas ir pasižymi tvarkingumu ir atkaklumu siekdamos tikslo. Jų charakteris valingas, joms nebūdinga tinginystė, ir tėvai gali jomis visiškai pasitikėti, jeigu jiems staiga prireiktų realios pagalbos namų ūkyje arba su jaunesniais vaikais.

Mokymasis nesukelia joms ypatingų sunkumų, todėl kad jos į tai žiūri atsakingai. Netgi mažos šio tipo mergytės - kruopštumo ir tvarkos įsikūnijimas, jų sąsiuviniai užrašyti teisingai, užduotys atliekamos laiku. Joms vienodai gerai sekasi kaip humanitariniuose, taip ir tiksliuosiuose bei gamtos moksluose. Pirmenybė teikiama vienai iš krypčių atsižvelgiant į polinkius ir gabumus toje ar kitoje srityje.

Dažnai užsiiminėja sportu arba šokiais, pasiekdamos gerų rezultatų. Lengvas fizinis krūvis suteikia joms malonumą.

Turėdama rimtą ir atsakingą požiūrį į gyvenimą ŠTIRLICĖ nėra nuobodi paniurėlė. Ji puikiai valdo savo emocijas, ypač pirmomis bendravimo minutėmis, dažnai šypsosi, yra draugiška. Ji visada mielai palaiko kompaniją, juokiasi atsakydama į pajuokavimus, ir todėl bendravimas su ja yra malonus.

Susipažinę su šio tipo mergina, pasistenkite pademonstruoti jai savo gerą požiūrį. Staigmenos iš vyro pusės nelabai ją domina – pinigus ir padėtį visuomenėje ji neišvengiamai užsidirbs sau pati. O štai partnerio subtilumą, dėmesį jos vidiniam pasauliui, delikatumą bendravime ji vertina pačiu aukščiausiu balu.

Namuose šio tipo atstovės – vienos geriausių šeimininkių. Namiškiai gali pasikliauti nepriekaištingu ŠTIRLICĖS skoniu, kurio dėka ji gali sukurti jaukų, gražų ir patogų gyventi bet kokį būstą. Kūrybiškai ir meistriškai ji kuria harmoningą interjerą, kur kiekvienas daiktas turi savo vietą, nėra nieko nereikalingo, visi daiktai parinkti pagal spalvą, faktūrą, dydžius. Čia niekas neišmėtyta, nėra nenudažytų plintusų, nepalenktų užuolaidų, atsilupusių tapetų. Vienu žodžiu, jos namuose malonu būti.

Iš gyvenimo: "Ne, pas mane nėra idealios tvarkos. Tačiau bute yra zonos. Svetainėje, kabinete, vonioje ir tualete visada tvarkinga. Mes su vyru užimti žmonės, daug dirbame, todėl jeigu pas mus vakare staiga panorės užeiti draugai, mes tiktai džiaugsimės. Juk negi pakviesi žmones, jeigu visur išmėtyti daiktai. O štai miegamajame leidžiama viskas bet kaip. Virtuvės zona – taip pat ypatinga. Ten po pusryčių gali likti nešvarūs indai – mes nesuspėjame. Tačiau manau, kad tai normalu, taip gali būti. Tvarkos požiūriu aš taip pasakysiu: kuo daugiau daiktų išmėtai, tuo daugiau laiko sugaiši tvarkydamasi".

Šalia to ŠTIRLICĖ – puiki kulinarė. Ji pasirenka pačius kokybiškiausius produktus, gamina labai įvairiai ir skaniai, niekada iš to nedarydama pompos ir nepriskirdama sau nuopelnų. Viskas daroma paprastai ir natūraliai, greitai ir skaniai, per trumpiausią laiką, tiesiog po darbo. O sekmadienio pietus arba kviestines vakarienes visada lydi nepaprasti siurprizai ant stalo, kurie yra tikra skonio šventė.

Šio tipo moters vaikai, dėka jos pastangų ir darbštumo, visada nuprausti, sotūs ir gerai aprengti. Ji taip pat patikrins, kad vaikas gerai mokytųsi. Ir tuo pat metu šio tipo moterys turi polinkį hiperglobai, blogai jaučiasi, kuomet reikia suteikti vaikui tam tikrą laisvę ir savarankiškumą. Jos pernelyg kokybiškai prižiūri kaip vyrą, taip ir vaikus. Ir jeigu vyrui tas negali labai pakenkti ir netgi malonu, tai vaikai esant tokiam požiūriui gali užaugti nesavarankiški ir išlepinti. Kažkuriuo momentu ŠTIRLICĖ turėtų suprasti, jog laikas sustoti.

Tačiau būtent laikas – jos silpnoji pusė, todėl vaiko vystymosi etapus, brandos pasiekimą, o taip pat kitus siužetus, susijusius su laiku, ji blogai mato. Tiktai organizuotumo ir tikslumo dėka jai pavyksta kompensuoti savo nesėkmes šioje srityje ir tik tada, jeigu kalbama apie visiškai paprastus dalykus, pavyzdžiui, apie siekimą nevėluoti.

Šio tipo moterims šeima yra ypatinga, labai svarbi vertybė. Ir jei po 10-12 metų paaiškėja, kad su pirmuoju vyru jai ne viskas klostosi gerai, ŠTIRLICĖ, dažniausiai išteka antrą kartą.

Jeigu kas nors pagalvojo, kad ši moteris – miela šeimininkė, pasirengusi sėdėti namuose ir tūpčioti aplink viryklę, tai jis neteisingai įsivaizduoja ŠTIRLICO tipą, tegu ir moterišku pavidalu. Moteris ŠTIRLICĖ nė kiek ne mažiau sėkminga, negu bet kuris šio tipo vyras. Tai patikima bendradarbė, atsakinga ir pareiginga. Ji – aukštos klasės profesionalė ir dažniausiai padaro puikią karjerą, šalia to, kad jos šeimyninis gyvenimas tuo metu niekada nebūna apleistas arba blogai juo rūpinamasi. Vienu žodžiu, jeigu tarp jūsų bendradarbių yra jauna mergina ŠTIRLICĖ, galite miegoti ramiai ir patikėti jai bet kokias svarbias funkcijas, kokias tik manote galįs jai užkrauti. Ji su viskuo pasaulyje susitvarkys.

Šio tipo moterys sėkmingai dirba pačiose įvairiausiose srityse, ir jų kūrybinė saviraiška gali vykti tose veiklos sferose, kur dirba vyrai.

 


Liubov Beskova
Vertė: Audronė Liepa

Versta iš: http://www.socioniko.net/rus/index.php/shtirlic/141-shtirlic-beskova-zhenskij-portret

   
FacebookTwitterStumbleuponGoogle BookmarksNewsvineLinkedin
© www.socion.lt